ROAD RACING EUROPEAN CUP
MOTOCYKLOWY PUCHAR EUROPY
20-21.09.2008r. POZNAŃ - POLAND

Klasa STOCKSPORT 1000

Zbiorcze wyniki treningu oficjalnego

  Nr Nazwisko
Name
Nar
Nat
Klub
Team
SprzÍt
Vehicle
Min Czas
Best Lap
km/h Tren.1
Pract.1
Okr
Laps
Tren.2
Pract.2
Okr
Laps
1 19 SZKOPEK Paweł PL PZM Yamaha 1:34.294 155.9 1:36.757 7 1:34.294 6
2 47 SOLLI Magnus N NMF Yamaha 1:35.873 153.3 1:35.873 15 1:36.153 15
3 20 WALKOWIAK Marcin PL PZM Yamaha 1:36.594 152.2 1:36.594 9 1:38.593 3
4 33 SZKOPEK Marek PL PZM Yamaha 1:36.759 151.9 1:38.649 12 1:36.759 7
5 100 BADZIAK Adam PL PZM Suzuki 1:37.085 151.4 1:37.632 13 1:37.085 14
6 91 GRAUSAM Sławomir PL PZM Honda 1:37.548 150.7 1:37.548 4 1:38.331 4
7 24 CONTI Michele I FMI Honda 1:38.830 148.7 1:38.830 12 1:38.886 13
8 78 MAŃKOWSKI Daniel PL PZM Honda 1:43.878 141.5 1:43.992 10 1:43.878 12
9 246 DĄBROWSKI Piotr PL PZM Yamaha 1:43.956 141.4 1:43.956 9 1:44.690 12

WYNIKI WYŚCIGU
RESULTS OF THE HEAT

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty Okr. Czas Kara Najlepsze   Sprzęt
Vehicle
1 19 SZKOPEK Paweł PZM 25 13 21:14.350   1:36.221 11 Yamaha
2 33 SZKOPEK Marek PZM 20 13 + 0.260   1:36.783 4 Yamaha
3 47 SOLLI Magnus NMF 16 13 + 0.473   1:36.519 12 Yamaha
4 20 WALKOWIAK Marcin PZM 13 13 + 2.215   1:36.693 11 Yamaha
5 100 BADZIAK Adam PZM   13 + 9.837   1:37.552 4 Suzuki
6 24 CONTI Michele FMI 11 13 + 12.349   1:37.480 9 Honda
7 91 GRAUSAM Sławomir PZM   13 + 13.293   1:37.294 6 Honda
8 78 MAŃKOWSKI Daniel PZM   13 +1:35.358   1:43.296 6 Honda
9 246 DĄBROWSKI Piotr PZM   13 +1:50.389   1:44.434 2 Yamaha

Prędkość zwycięzcy: 149.9 km/godz.
Najlepsze okrążenie: 19 SZKOPEK Paweł 1:36.221 w 11 okrążeniu

Zbiorcze wyniki sezonu
Wyniki nieoficjalne

  Nr Nazwisko zawodnika Klub
Sponsor
Punkty 1 2 3 4
1 19 SZKOPEK Paweł PZM 95 20 25 25 25
2 33 SZKOPEK Marek PZM 58 13 9 16 20
3 2 BJORK Per SVEMO 45 25 - 20 -
4 24 CONTI Michele FMI 31 - 20 - 11
5 47 SOLLI Magnus NMF 29 - - 13 16
6 3 LIBERINI Andrea FMI 27 16 11 - -
7 20 WALKOWIAK Marcin PZM 23 - 10 - 13
8 4 SKUBIC Bostjan AMZS 16 - 16 - -
9 5 PERRI Gabriele FMI 13 - 13 - -
10 6 PARTELPOEG Karl EMF 11 - - 11 -
11 7 LINDEN Jimmy SVEMO 11 11 - - -
12 8 WYREN Jimmy SVEMO 10 - - 10 -
13 9 DROBNY Michal ACCR 10 10 - - -
14 10 GIMENEZ Sergio Munoz RFME 9 9 - - -
15 11 CHOY Martin BMF 8 - 8 - -
16 78 MAŃKOWSKI Daniel PZM 0 - - - 0
17 91 GRAUSAM Sławomir PZM 0 - - - 0
18 100 BADZIAK Adam PZM 0 - - - 0
19 246 DĄBROWSKI Piotr PZM 0 - - - 0

Ostatnia modyfikacja: 2008-09-21 15:39:28
Wykonanie : Chrono Poznań TOMEX